Základní škola Dr. Františka Ladislava Riegra Semily, příspěvková organizace
v
v

Změny v rozvrhu Wednesday 23. 6.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
4.B výl výl výl výl výl výl výl výl
5.A výl výl výl výl výl výl výl výl výl
5.B výl výl výl výl výl výl výl výl výl
8.A výl výl výl výl výl výl výl výl výl výl
9.A div ex ex ex ex ex ex ex ex ex
9.B ex ex ex ex ex ex ex ex ex
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Brunclík Josef - .. .. - - .. - -
Hejduková Jana - Švi .. - .. Čap .. - - -
Jechová Jana - .... .... .... - - - - -
Jiřenová Michala - Čap Švi .. Br - - -
Mikulová Jaroslava - - - - - - - - -
Priščáková Kateřina - .. - .. .. - - - -
Ryplová Nina - .. .. .. .. .. .. - -
Srbová Iva - .. .. Fie .. Kc - - .. ..
Strnad Karel - - - - - - - - -
Zatloukalová Daniela - An - - .. Čap - Fie Fie
Zatloukalová Klára - Br Čap .. - Pek Pek - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Andrejsková Dana
2 supl. (Zat výl) Ze 8.B U33 za odpadlou
2 odpadá 9.A
před 1., 5., 6. hod dohled Chodba  
Brauner Pavel
1 supl. (Zak výl) Aj 8.B (8Aj2)+ za odpadlou
1 odpadá Ma 9.A
4 supl. (Ji výl) Ze 7.C za odpadlou
4 odpadá Ma 8.A
před 4., 5. hod dohled Chodba  
Čapka Jiří
1 supl. (Ji výl) Aj 8.B (8Aj3)+ C22 za odpadlou
2 supl. (Zak výl) Aj 6.B (6Aj2)+ za odpadlou
2 odpadá INF 5.A
3 odpadá Člsp 8.A
4 odpadá Ma 9.B (Ma94)
5 supl. (He ex) Čj 8.B za odpadlou
6 supl. (Zat výl) Tv 8.B (8Tv4) M25 za odpadlou
6 odpadá Mv 9.B
před 1., 6. hod dohled Chodba  
Doleželová Miloslava
0 změna PsPo 8.A (PsP1)+
Fiedlerová Lenka
3 supl. (Sr ex) Čj 7.B za odpadlou
3 odpadá Tv 4.B
4 odpadá Tv 4.B
5 odpadá Tv 9.A (9Tv1)
8 supl. (Zat výl) SpVý 7.C (SpV2)+ M25 za odpadlou
9 supl. (Zat výl) SpVý 7.C (SpV2)+ M25 za odpadlou
Holatová Eva
1 změna Aj 8.A (8Aj1)+
3 změna Aj 9.B (Aj91)+
před 3. hod dohled Chodba  
před 2. hod dohled Chodba  
Komínková Martina
12:40 - 13:10 šatna  
Koucká Iva
5 supl. (Sr ex) Hv 7.A UHv za odpadlou
5 odpadá Bio 8.A
Kulhánková Hana
před 5. hod dohled Chodba  
Mejsnarová Ruslana
před 2., 5. hod dohled Chodba  
Müllerová Dana
8 změna VeDo 8.A (VeD2)+
9 změna VeDo 8.A (VeD2)+
před 3., 4. hod dohled Chodba  
Nečaská Markéta
před 2., 3. hod dohled Chodba  
Pekařová Petra
5 supl. (Zak výl) Vv 7.C za odpadlou
5 odpadá Vv 5.A
6 supl. (Zak výl) Vv 7.C za odpadlou
6 odpadá Vv 5.A
Švitorková Kateřina
1 supl. (He ex) Čj 7.A za odpadlou
1 odpadá Ma 9.B (Ma93)
2 supl. (Ji výl) Aj 6.A (6Aj3) za odpadlou
5 odpadá Fy 9.B
6 odpadá Ch 9.A
před 4., 5. hod dohled Chodba  
Změny v rozvrzích tříd
4.B
0. - 7. les. výlet
5.A
0. - 8. les. výlet
5.B
0. - 8. les. výlet
6.A
2 Aj 6Aj3 supluje Švi (Ji)
2 Aj 6Aj2 supluje Čap (Zak)
6.B
2 Aj 6Aj2 supluje Čap (Zak)
7.A
1 Čj supluje Švi (He)
5 Hv UHv supluje Kc (Sr)
8 SpVý SpV2 M25 supluje Fie (Zat)
9 SpVý SpV2 M25 supluje Fie (Zat)
7.B
3 Čj supluje Fie (Sr)
8 SpVý SpV2 M25 supluje Fie (Zat)
9 SpVý SpV2 M25 supluje Fie (Zat)
7.C
4 Ze supluje Br (Ji)
5 Vv supluje Pek (Zak)
6 Vv supluje Pek (Zak)
8 SpVý SpV2 M25 supluje Fie (Zat)
9 SpVý SpV2 M25 supluje Fie (Zat)
8.A
1 Aj 8Aj2 supluje Br (Zak)
1 Aj 8Aj3 C22 supluje Čap (Ji)
0. - 9. les. výlet
8.B
1 Aj 8Aj2 supluje Br (Zak)
1 Aj 8Aj3 C22 supluje Čap (Ji)
2 Ze U33 supluje An (Zat)
5 Čj supluje Čap (He)
6 Tv 8Tv4 M25 supluje Čap (Zat)
9.A
0. les. divadlo
1. - 9. les. exkurze
9.B
0. - 8. les. exkurze
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou